יום שלישי, 15 במאי 2018

שדרוג מיצוב ועיצוב בבלוג והחלטות הועד המנהל של הבלוג


בתקופה האחרונה המחוייבות שלי לבלוג התרופפה. אני מניחה ששמתם לב שאני לא פה כבעבר .
זה לא שאני לא רוצה, זה לא שאני לא יכולה.
זה פשוט השגרה, הדבר האפרורי הזה שמקבל נקודות של צבע וגורם לכך שאני אעדיף באופן מוזר להכניס כביסה למכונה מאשר לכתוב או לחלופין לריב עם הילד על שיעורי הבית שמשום מה אף פעם לא נעשים.
ומצד שני יש את כל שוברי השגרה שבחלקם אני מעוניינת (יום כיף עם חברות בתל אביב) ובחלקם פחות(ילד שמוזמן לאלף בת מצוושיות וגם נעקץ ע"י פשפשים באחת מהם כמובן בדיוק כבן הזוג בחו"ל כי תמיד קורים דברים כשהוא בחו"ל).
אז אוקיי געגוע לשגרה ומצד שני כמה אפשר לכבס לתלות ולריב על שיעורי בית ולהרגיש שהחיים המשעממים שלך הופכים להיות כדור שלג של שעמום שהולך וגדל.

ואז קול קטן אומר שלי: אבל את עושה דברים, את קוראת ספרים (לעתים), את מצליחה לעשות את הלא ייאמן וללכת ליום כיף עם חברות בתל אביב ואז כמה ימים אחר כך ללכת לכנס בתל אביב ואז להתפרע בשופינג פיצוי נפלא וגם לאכול גלידה ולצלם המון תמונות וגם לנהל שיחה מעניינת עם סטודנט לעיצוב על פרויקט הגמר שלו בחנות הסופר מעוצבת שמשכה את לבך. חיי אינסטגרם נפלאים שכאלה שהם גם שלי .

אז סיכמנו, כולם עושים כביסה ורבים עם הילדים על שיעורי בית ומוזמנים לאירועים מרתקים פחות או יותר וחלק גם כותבים על זה.

ואני רוצה להיות בחלק שכותב על זה וגם מצלם את זה כי מאז שהמצלמה בסלולרי שלי מתפקדת כל כך טוב אני מייצרת גם תוכן מצולם.

אה, ויש לי קהל קוראות ואולי קוראים נאמן שמלווה אותי ומגיב ואפילו סולח לי על ההידלדלות של הכתיבה שלי.
אז למען אותו קהל (למענכן ולמענכם) ולמעני כי הכתיבה היא אני החלטתי שאני צריכה מסגרת כתיבה ואצלי מסגרת כתיבה היא החלטות מנהליות. אחת לשבוע נשמע לי טוב.

אז ההתחייבות הבלתי כתובה הופכת לכתובה.

 • 1.      פוסט מדי יום חמישי. אם אני אגסוס מאבעבועות שחורות או אהיה בחו"ל אודיע מראש.
 • 2.      יותר תמונות
 • 3.      יותר סקירות ספרים בבלוג הקריאה(כל יום ראשון).
 • 4.      יותר המלצות על מוסיקה שווה שנתקלתי בה, חנויות שוות להשאיר בהן את הכסף שלי ואירועי תרבות.ובינתיים המלצה לסיפתח תסתכלו למעלה. לפעמים יותר יפה שם (התמונה צולמה מעל הג'יפה של מה שהיה כיכר דיזנגוף).

נתראה ביום חמישי J
6 תגובות:

 1. בהצלחה במילוי כל ההתחייבויות :)
  התמונה נורא יפה.

  השבמחק
 2. תודה עדה היקרה. מקווה שאצליח.

  השבמחק
 3. איזה כיף לשמוע ממך, וכמה יפה התמונה! אני שמחה שכתבת לעצמך מה את רוצה לעשות - ימי חמישי וראשון וכו' אבל גם סולחת מראש אם זה לא יסתדר.....ואקבל בשמחה ובברכה כל פוסט שתפרסמי (בכל אחד מהבלוגים)
  ועוד משהו קטן .....ניסית לא לריב עם הילד על שיעורי הבית ולהבהיר לו שהאחריות עליו? סתם שואלת....

  השבמחק
  תשובות
  1. לגבי שיעורי הבית ניסיתי הכול. כשהאחריות עליו הוא לא לוקח אותה ובסוף זה מתגלגל אלינו. לא הצלחתי לגבש מדיניות עקבית וברורה בנושא וזה אולי חלק מהבעיה.

   מחק
  2. ותודה על המילים הטובות. את אלופה בפרגוניםץ

   מחק
  3. שולחת חיבוקים כי יודעת שקשה להורים לגבש מדיניות עקבית וברורה....ממש קשה. למה זה מתגלגל אליכם ? המורים מגלגלים עליכם? אולי זאת הבעיה. אולי צריך לגבש את המדיניות בשיתוף איתם....
   אני די מתנגדת לשיעורי בית אבל בארצנו הקטנטונת זה מה שמקובל

   מחק

אם יש לכם מה לומר, פה המקום.

התחנה הבאה בחיים

  יש שלבים בחיים שאני מרגישה כמו על רכבת הרים או במקרה הזה דווקא רכבת שמתקדמת בקצב רגיל ועוצרת בכל מיני תחנות אבל בלי שמרגישים   מגיעים לתחנ...