יום שבת, 24 באפריל 2021

46

 בסוף היה לי יום הולדת שווה שכלל דייט עם טוליו לפני העבודה ומפגש חברות נפלא במסעדה באותו ערב למחרת בעבודה הפתיעו ופתחו שולחן לכבודי עם גבינות קרואסונים וירקות וזה היה ממש נחמד (הסתפחה למסיבה עובדת שיצאה לאחרונה לגמלאות וחוגגת יום אחרי כך שזה לא היה רק לכבודי ודווקא התאים לי כך). בנוסף חגגתי עם טוליו ונן בשישי בצהריים  בעוד בית קפה. שברתי את השיא השנתי של ביקורים בבית קפה בשלושה ימים.

הרגשתי את התחושה הנהדרת הזאת של להיות מוקפת באהבה וחברות טובות שאני משמעותית להן. הרגשתי כמה היה טוב שהצלחתי גם להשיג זמן זוגי עם טוליו (זה נדיר בזמנים אלו) ולנהל שיחה כיפית ונינוחה אתו. וכמובן יש גם שלל יום הולדת:

שרשרת יפהפייה

סט מגבות מפנק

שובר לחנות ספרים (יאיי!)

שני זוגות עגילים (אני קניתי)

עצית קטן בצורת שועל (כנ"ל)

מתלה מגניב לתכשיטים (כנ"ל)

(כן, אולי קצת הגזמתי)

וחוץ מזה מבשלת פוסט על 46 דברים שלמדתי ב 46 שנים אבל נראה לי שזה קצת יותר מדי דברים. והיי, אני לא כל כך חכמה. אבל אחד מהדברים שלמדתי זה לא להמעיט בערך עצמי אז אני חכמה יחסית לעצמי .

ואת היופי הזה אני רואה בדרך לעבודה. בקרוב הם לא יישרדו אבל עכשיו הם יפים.


3 תגובות:

 1. בדיוק כאלה פרחים יש בגינה הציבורית שהכי קרובה לבית שלי. הם מאוד יפים, בינתיים.
  מזל טוב מאוחר ליום ההולדת :)

  השבמחק
 2. מזל טוב ליום הולדתך. ממש התמוגגתי לקרוא איך חגגת אותו עם אהובים ואוהבים. תענוג. לא הגזמת בכלל עם המתנות - לדעתי. וכן, את לגמרי חכמה. הרבה יותר מ-46 דברים. מחכה לפוסט ההוא.
  הפרחים נהדרים וכיף שצילמת רגע לפני שיבלו. גם אני תפסתי צילום אחרון של פרחי הבר במסלול ההליכה שלי. עוד מעט נגמר.

  השבמחק
 3. מזל טוב ליום הולדתך!
  נשמע שהיה לך יום כייפי ומהנה
  תמיד כייף לחגוג דברים מהסוג הזה עם אנשים אהובים

  השבמחק

אם יש לכם מה לומר, פה המקום.

46

 בסוף היה לי יום הולדת שווה שכלל דייט עם טוליו לפני העבודה ומפגש חברות נפלא במסעדה באותו ערב למחרת בעבודה הפתיעו ופתחו שולחן לכבודי עם גבינו...